УВАГА!!!   

Повідомляємо, що через страйк польських перевізників на кордоні можливі затримки з доставкою. Дякуємо за розуміння! 

У СКЛАДНИХ УМОВАХ МИ НЕ РОЗГЛЯДАЄМО БУДЬ-ЯКІ ПРЕТЕНЗІЇ ЩОДО ТЕРМІНУ ДОСТАВКИ ТОВАРУ!
ВІДМОВА ВІД РАНІШЕ ЗАМОВЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ НЕ МОЖЛИВА! 

Прайс BMW-i ELECTRO призначений тільки для замовлення деталей електричних моделей BMW-i. Для звичайних моделей BMW замовлення по цьому прайсу НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!
Гарантія на електронні деталі зберігається лише при встановленні їх у офіційного дилера!

Тарифи на доставку габаритних, об’ємних та ін. деталей при замовленні з Європи, дивіться розділ: ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ

 

 

Новости

04.06.2023

Якісні автозапчастини від провідних виробникі

 Напевне кожен власник авто знає, що належить до змінних деталей його автомобіля. Однак, багато хто забуває або не розуміє важливість вчасної заміни окремих деталей. У цій статті ми розглянемо п’ять ключових деталей, які необхідно замінювати вчасно: тормозні колодки, воздушний фільтр, ремінь ГРМ, масляний фільтр та амортизатори.

Тормозні колодки – це деталі, які забезпечують безпеку на дорозі. Вони є важливим елементом гальмівної системи, який зменшує швидкість автомобіля під час гальмування. Тормозні колодки складаються з трьох частин: металевої пластини, що прилягає до тормозного диска, накладки зі спеціального матеріалу, який забезпечує опір зносу та металевого зажиму. Якщо ви почуваєте, що гальма стали гірше працювати, скриплять або вібрують, то це може бути ознакою того, що тормозні колодки потребують заміни.

Воздушний фільтр - це деталь, яка захищає двигун автомобіля від забруднення. Він забезпечує чистий потік повітря в двигун, що є необхідним для ефективної роботи. Воздушний фільтр може бути забруднений внаслідок довготривалого використання, а також через надмірний пил, пилосмоктуючу дорогу або погану якість бензину. Якщо ви помітили зменшення потужності двигуна, збільшення витрат палива, або чуєте шум, то можливо, що потрібно замінити воздушний фільтр.

Ремінь ГРМ - це деталь, яка забезпечуправильну роботу двигуна. Цей ремінь відповідає за синхронізацію роботи валів: колінчастого та розподільчого. Якщо ремінь ГРМ порваний або пошкоджений, це може призвести до серйозних проблем з двигуном, таких як його поломка. Заміну ременя ГРМ рекомендується проводити кожні 60-100 тисяч кілометрів пробігу, або згідно з рекомендаціями виробника автомобіля.

Масляний фільтр - це деталь, яка забезпечує очищення мастила від забруднень, які можуть пошкодити двигун. Масляний фільтр повинен бути замінений кожні 5-10 тисяч кілометрів пробігу. Якщо ви не замінюєте масляний фільтр вчасно, це може призвести до погіршення роботи двигуна, збільшення витрат палива та зменшення його ресурсу.
Амортизатори - це деталь, яка забезпечує комфортну їзду на автомобілі, а також покращує керованість авто. Вони допомагають зменшити вібрації та відскоки під час руху автомобіля. Заміну амортизаторів рекомендується проводити кожні 60-80 тисяч кілометрів пробігу.

Всі ці деталі є важливими для безпеки та ефективної роботи автомобіля. Заміна їх вчасно допоможе уникнути серйозних проблем з авто, зберегти його ресурс та зменшити витрати на ремонт. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти великий вибір автозапчастин, включаючи тормозні колодки, воздушні та масляні фільтри, ремені ГРМ та амортизатори. Замовляйте онлайн і отримуйте якмо товари, так і консультацію наших фахівців щодо вибору потрібної запчастини для вашого автомобіля. Ми пропонуємо тільки якісні запчастини від провідних виробників, таких як Bosch, Mann, KYB, ATE та інших. Замовлення можна зробити через наш сайт, а також зв’язатися з нашим менеджером для уточнення деталей.

Ми працюємо в Одесі швидко та надійно, щоб забезпечити нашим клієнтам якісний сервіс та максимальний комфорт. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти все необхідне для свого автомобіля за доступною ціною. Наша місія - забезпечити вас надійними запчастинами та професійним обслуговуванням, щоб ви могли насолоджуватися безпечним та комфортним пересуванням на своєму автомобілі.
Не відкладайте заміну тормозних колодок, воздушного фільтра, ременя ГРМ, масляного фільтра та амортизаторів на потім. Завітайте на наш сайт і замовте необхідні запчастини вже сьогодні. Наша команда з радістю допоможе вам вибрати оптимальний варіант для вашого автомобіля та доставить його в найкоротші терміни.